EMOCE: Jak s nimi zacházet?
Brno - 08.02.2020

KDY:
08.02.2020, 12:30 - 16:30
KDE:
Třída Kpt. Jaroše 1844/28, Brno
CENA:
2.100 Kč
OBSAZENO:
16/16*
Zvětšit

Jak dostat emoce pod kontrolu? Jak umět využívat emoce pro lepší rozhodování? Proč hluboká emocionální vyrovnanost vede k vyšší spokojenosti?

Za tím vším stojí schopnost pracovat se svými emocemi. Lidé s vysokou emoční inteligencí jsou spokojenější, mají hluboké vřelé vztahy, mají větší úspěch v práci, jsou lepšími leadery a pociťují více životního naplnění. Emoční inteligence je schopnost rozpoznat potřeby své i druhých a podle toho umět jednat. Současné výzkumy ukazují, že můžeme zvýšit emoční inteligenci a doslova fyziologicky změnit emoční části mozku využitím technik mindfulness (všímavosti).

Na workshopu se dozvíte:

  • Jak rozvíjet emoční inteligenci?
  • Jaké techniky vedou ke zlepšení uvědomování si vlastních pocitů a potřeb?
  • Jak lze změnit základní nastavení emocí?
  • Jak pomocí mindfulness změnit mozek ve váš prospěch?
  • Jak fungují instinkty a v jakých případech se na ně můžete spolehnout?
  • Jak zacházet se vztekem a rozrušením?
  • Jaké návyky rozvíjejí empatii a laskavost?

Workshop je zaměřen prakticky tak, aby si účastníci na místě vyzkoušeli konkrétní metody. Součástí jsou také testy a cvičení, které pomohou teorii dostat do praxe. Smyslem celého workshopu je pomoci lidem přestat být oběťmi svých emocí, ale naopak vzít je do svých rukou.  Umět emoce zpracovat tak, aby pomáhaly a život nekomplikovaly, ale naopak zjednodušovaly a zkvalitňovaly.

 

Mgr. Paula Fassati Ph.D.

Školitel: Mgr. Paula Fassati Ph.D.

Mgr. Paula Fassati Ph.D., lektorka a konzultantka v oboru vztahového poradenství a výchovy dětí s doktorátem v oboru kulturní a sociální antropologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala koučovací a mindfulness výcvik (MBSR) a nespočet kurzů o vztazích a výchově.

Věnuje se lektorování workshopů, přednášení a konzultování. Pomáhá partnerům zlepšit komunikaci mezi sebou a rodičům lépe řešit situace s dětmi. Při své práci se zaměřuje na rozvoj emocionální inteligence, laskavosti, komunikace a mindfulness (všímavosti).

Ve spolupráci s GrowJOB Institutem založila Paula projekt www.lepsirodina.cz.

Registrujte se

Kapacita je již naplněna, ale můžete se přihlásit jako náhradník. V případě, že se uvolní místo, ozveme se vám a prioritně vám ho nabídneme.


Povinné


Povinné


Povinné


Povinné


Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Kateřina Kryllová
katerina@konec-prokrastinace.cz

Telefon
+420 602 400 933
(Po-Pá 9:00-17:00)