OSOBNÍ HRDOST: Jak získat odvahu žít podle sebe?
Brno - 17.05.2020

KDY:
17.05.2020, 13:00 - 18:00
KDE:
GrowJOB Institute, Třída Kpt. Jaroše 28, Brno
CENA:
2.100 Kč
OBSAZENO:
1/17
Zvětšit

Pochybujete sami nad sebou? Vidíte spíše své nedostatky, než přednosti? Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra? Neumíte říkat ne?

Na základě aktuálních výzkumů jsme připravili workshop, jehož cílem je pomoci lidem posilovat takzvanou osobní hrdost. Ta je základem zdravé sebedůvěry, pozitivního vnímání sama sebe a chuti do života. Díky ní člověk dokáže snáze překonávat překážky, je rozhodnější a odvážnější. Osobní hrdost je důležitá k tomu, aby člověk nešel s davem průměrnosti, ale začal žít více podle sebe.

Na workshopu se konkrétně dozvíte:

  • Jaké jsou nejčastější příčiny našeho nízkého sebevědomí a jak s nimi mohu pracovat?
  • Jak se oprostit od uznání a vyžadování jen pozitivní zpětné vazby?
  • Jak umět sám sebe ocenit a nebrat své úspěchy jako samozřejmost?
  • Jaký je rozdíl mezi sebeláskou, sebevědomím a osobní hrdostí?
  • Jak si vytvořit takzvanou složku osobní hrdosti a naučit se s ní dlouhodobě pracovat?


Workshop je zaměřen prakticky tak, aby si účastníci na místě vypracovali materiály a naučili se používat konkrétní nástroje k dlouhodobému posilování své sebedůvěry. Školení vás také připraví na praktické používání jednotlivých nástrojů bez začátečnických chyb. Většina z nich se totiž velmi často opakuje a my vám pomůžeme jim předejít. Na základě 7 letých zkušeností, načerpaných z práce s účastníky našich školení, vás naučíme nástroje používat z dlouhodobého hlediska tak, aby byly doopravdy funkční.


Denisa Dědičová

Školitel: Denisa Dědičová

Denisa je konzultantka ve vzdělávacím institutu GrowJOB, kde je za pražskou pobočku zodpovědná za veřejná školení tématu Konec prokrastinace. Také se specializuje na osobní konzultace, kde učí své klienty jak na sobě dlouhodobě pracovat. Založila projekt Hodnotový učitel, kterým se snaží motivovat učitele k malým změnám ve výuce, které přináší velké výsledky. Má na starost španělský překlad knihy Konec prokrastinace a rozvoj pobočky v Barceloně.

Reference:

  • Mall, Avast, Česká pojišťovna, UniCredit Bank, 3M, Avast, Socialbakers, Generali, SAP, Komerční banka, ČSOB, Servier, Xerox a další.

Média:

Sociální sítě:

Registrujte se


Povinné


Povinné


Povinné


PovinnéPovinné

Registrací příjmáte obchodní podmínky.
Informace o zpracování osobních údajů.

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Sabina Čonková
sabina@konec-prokrastinace.cz

Telefon
+420 602 400 990
(Po-Pá 9:00 - 12:00)

Dárkový poukaz

Naše školení můžete zakoupit také jako dárek. Darujte příležitost růst.

Objednat dárek