VÁŠEŇ K BĚHU: Jak konečně začít a nepřestat?
Webinář - 01.10.2023

KDY:
01.10.2023, 19:00 - 21:00
KDE:
Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ:
390 Kč
OBSAZENO:
169/200

Výhody webináře

 • V ceně vstupného dostanete i kompletní záznam dostupný po dobu 30 dní.
 • Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.

Garance spokojenosti

 • V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz do 10 dní od nákupu kurzu.

Jak webinář funguje?

 • V den konání vám do e-mailu pošleme unikátní odkaz, přes který se na webinář připojíte.
 • Připojit se lze přes telefon nebo počítač, není potřeba další technické vybavení.
 • Na 1 registraci je možné připojit pouze 1 zařízení.
Otázky a odpovědi k webinářům

Poznáváte se v některé z následujících věcí:

 • Máte chuť začít běhat, ale nevíte, jak na to?
 • Začali jste už dokonce běhat, ale brzy jste ztratili motivaci?
 • Máte pocit, že vám chybí sebedisciplína nebo čas?
 • Nevíte, jak bezpečně a zdravě běhat v každém ročním období?
 • Chcete z běhání mít nejen lepší fyzickou kondici, ale i radost?

Běh je podle studií jedna z nejlepších cest, jak posilovat svoji vůli, fyzickou kondici i psychickou odolnost a zvyšovat celkovou životní spokojenost. Mnoho lidí však s během začne, ale také bohužel brzo skončí, protože opakují chyby, které je možné poměrně snadno napravit. 

Chtěli byste se dozvědět:

 • Jak se do běhu nemuset stále nutit a naopak se na to těšit?
 • Jaké jsou příčiny, proč se vám návyk běhání nedaří vybudovat a jak s tím bojovat?
 • Jak předejít selhání a vyvarovat se přehnaným očekáváním od sebe sama?
 • Co dělat při prvních krizích a jak se k návyku vrátit po pauze, nemoci či dovolené? 
 • Jak se v běhání dlouhodobě vyhnout nudě a monotónnosti?
 • Jak každý běh vnímat pozitivně, i když není podle našich představ?
 
 

Připravili jsme pro vás webinář s Lukášem Havránkem, odborníkem na sebedisciplínu a vášnivým běžcem. Sám běhání na počátku neměl rád, ale díky správnému nastavení mysli a několika tréninkovým principům dnes běhá ultramaratony a běh je jeho nejoblíbenějším koníčkem. 

Data ukazují, že až polovina lidí, kteří začnou běhat, brzy skončí. Důvody jsou různé: nedostatek motivace, nerealistické cíle, nebo jednoduše nuda. Tyto problémy však lze překonat. Na webináři se dozvíte, jak z běhání udělat dlouhodobou součást vašeho života, která vám přinese nejen lepší fyzickou kondici, ale i psychickou pohodu.

 

 

Jaké je řešení?

Běhání není jen o fyzické kondici; je to komplexní aktivita, která vás může obohatit na mnoha úrovních. K úspěšnému budování návyku běhání je potřeba umět vnímat a respektovat své tělo, podle něj si stanovovat realistické cíle a nelpět na případných selháních. Mohou vám pomoct i různé aplikace a jiné nástroje, které s vámi Lukáš na webináři nasdílí. 

Na webináři se konkrétně dozvíte:

 • Vnitřní motivace – Jak najít a udržet vnitřní motivaci pro běhání? Představíme vám techniky a metody, jak si udržet dlouhodobý zájem o běh a jak se vyhnout “běžeckému syndromu vyhoření”.
 • Správné tempo a rychlost – Jak určit optimální tempo a rychlost pro váš běh? Ukážeme vám, jak správně nastavit tempo, aby vám běhání přinášelo radost a zároveň vás posouvalo vpřed.
 • Variabilita v tréninku a typy tréninků – Jak udržet tréninky zajímavé a efektivní? Seznámíme vás s různými typy tréninků, od intervalových po dlouhé vytrvalostní běhy.
 • Superkompenzace – Co to je a jak ji využít ve svůj prospěch? Vysvětlíme princip superkompenzace a jak ji začlenit do vašeho tréninkového plánu pro maximální efektivitu.
 • Prevence zranění – Jaká jsou nejčastější běžecká zranění a jak jim předejít?
 • Nejčastější překážky – Jaké překážky vás mohou potkat na cestě k dlouhodobému návyku běhání a jak je překonat? Od nedostatku času po nedostatek motivace, ukážeme vám, jak se s nimi vypořádat.
 • Konkrétní aplikace a nástroje – Jaké vám mohou pomoci v tréninku? Představíme vám několik aplikací a nástrojů, které vám pomohou sledovat váš pokrok, nastavit tréninkové plány a zůstat motivováni.

Doražte na webinář a udělejte si z běhu důležitou součást vašeho života. Odnesete si konkrétní tipy a doporučení, jak začít běhat efektivně a jak si tento návyk udržet dlouhodobě. Pravidelný běh vám pak přinese lepší zdraví, silnější vůli a větší fyzickou a psychickou odolnost ve všech částech života.


Lukáš Havránek

Přednáší: Lukáš Havránek

Lukáš absolvoval 25 maratonů a 10 více než 100 km dlouhých ultramaratonů. Je trenérem kondičního běhu v rámci Českého atletického svazu. Běhání a tématu tvorby návyků se v GrowJOBu věnuje posledních 15 let.

Lukáš je dokonce zmíněn v knize Konec prokrastinace v kapitole o sebedisciplíně: „Mému kolegovi se nedávno podařilo natrénovat na 111km dlouhý horský ultramaraton. Ještě před pár lety vůbec neběhal a dokonce běh neměl ani trochu rád. Dříve nezodpovědného prokrastinátora nyní vnímám jako člověka s jedním z nejsilnějších svalů vůle."

Akce již proběhla.

Koupit záznam

Aktuálně vypsané akce

Město Datum Rozsah Téma Obsazeno
Webinář 10.10.2023 2 hod. ZVLÁDÁNÍ STRESU: Jak být vyrovnanější díky mindfulness? Obsazeno: 93/200
Webinář 12.10.2023 2 hod. MIDJOURNEY PRAKTICKY: Jak tvořit grafiku pomocí umělé inteligence? Obsazeno: 79/300
Webinář 15.10.2023 2 hod. PSYCHOLOGIE VYJEDNÁVÁNÍ: Jak úspěšně vyjednávat v osobním i pracovním životě? Obsazeno: 40/200
Webinář 16.10.2023 - 27.11.2023 7x 1,5 hod. AKADEMIE STRÁŽCE DOPAMINU: Jak znovu získat plnou kontrolu nad svou pozorností? Obsazeno: 8/80
Webinář 17.10.2023 2 hod. ASERTIVITA A ODOLNOST VŮČI MANIPULACI: Jak se bránit nátlaku a efektivně si nastavovat hranice? Obsazeno: 11/200
Webinář 22.10.2023 2 hod. OSOBNÍ VIZE: Jak nastartovat svou vnitřní motivaci? Obsazeno: 12/200
Webinář 25.10.2023 - 08.11.2023 3x 3 hod. Akademie JAK SE STÁT MISTREM VYJEDNÁVÁNÍ Obsazeno: 3/20
Webinář 27.10.2023 2 hod. BUDOUCNOST PRÁCE: Jak být efektivnější díky umělé inteligenci? Obsazeno: 13/400
další termíny Webinář
Webinář 29.10.2023 2 hod. EFEKTIVNÍ PLÁNOVÁNÍ: Jak získat klid ve světě chaosu? Obsazeno: 3/200
Webinář 30.10.2023 - 13.11.2023 3x 3 hod. Akademie HODNOTOVÝ LEADERSHIP: Jak lépe motivovat sebe a druhé? Obsazeno: 6/30
Webinář 31.10.2023 2 hod. RADIKÁLNÍ UPŘÍMNOST: Jak sdělovat i přijímat kritiku a přitom zachovat kvalitní vztahy? Obsazeno: 2/200