ChatGPT PRAKTICKY: Jak se stát více pokročilým uživatelem a využít umělou inteligenci na maximum?
Webinář - 14.09.2023

KDY:
14.09.2023, 19:00 - 21:00
KDE:
Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ:
490 Kč
OBSAZENO:
290/300

Výhody webináře

 • V ceně vstupného dostanete i kompletní záznam dostupný po dobu 30 dní.
 • Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.

Garance spokojenosti

 • V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz do 10 dní od nákupu kurzu.

Jak webinář funguje?

 • V den konání vám do e-mailu pošleme unikátní odkaz, přes který se na webinář připojíte.
 • Připojit se lze přes telefon nebo počítač, není potřeba další technické vybavení.
 • Na 1 registraci je možné připojit pouze 1 zařízení.
Otázky a odpovědi k webinářům

Slyšeli jste o nástroji ChatGPT a chtěli byste se dozvědět, praktické rady, jak ho efektivně používat? Nechcete být jen jeho běžným uživatelem, ale chcete znát tipy a triky, jak z něj vytěžit co nejvíce? Chcete zvýšit svoji hodnotu na trhu práce díky zvýšení svých AI kompetencí? A jaké konkrétní pracovní úkoly můžete zefektivnit a automatizovat za pomoci nástroje ChatGPT?

Připravili jsme pro vás workshop s agenturou Ydeal, se kterou na vzdělávání v oblasti umělé inteligence dlouhodobě spolupracujeme. Webinář je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro středně pokročilé. Znalost programování není nutná.


Umělá inteligence má každým dnem větší vliv na fungování každého z nás. Znalost a ovládání AI se stává nezbytnou dovedností pro osobní růst a úspěch v 21. století, a to jak v práci tak i osobním životě. Jedním z nejpoužívanějších nástrojů umělé inteligence je ChatGPT, jazykový model, který rozumí různým jazykům (včetně češtiny) i tematickým oblastem a dokáže generovat textové odpovědi na otázky zadané uživateli. Díky tomu může být hodnotným pomocníkem, ať už pracujete v jakémkoliv odvětví.

Podle studie IBM* z roku 2023:

 • „AI nenahradí lidi. Lidi, kteří budou umět AI používat, ale nahradí lidi, kteří ji umět používat nebudou.
 • „Revoluce v oblasti umělé inteligence dosáhla bodu zlomu. Zástupci vedení společností odhadují, že 40 % jejich pracovní síly se bude muset v příštích třech letech přeškolit v důsledku implementace umělé inteligence a automatizace.“
 • „83 % vedoucích pracovníků si myslí, že generativní umělá inteligence kompletně změní způsob, jakým jejich organizace fungují.
 • „Nelze stavět firmy zítřka na dovednostech z včerejška.
 • „Většina dotázaných vedoucích pracovníků, konkrétně 87 %, se shodla, že pracovní role budou spíše rozšířeny než úplně nahrazeny umělou inteligencí. Přeškolování zaměstnanců bude ale nutné.

*ZDROJ: https://www.ibm.com/downloads/cas/NGAWMXAK

 

Na webináři se konkrétně dozvíte:

 • Co je to ChatGPT, na jakém principu funguje a jak ho začít používat a překonat první překážky?
 • Co jsou to prompty a jak je správně tvořit? Jaké ověřené prompty můžeme použít?
 • Jak může být ChatGPT implementován do běžného provozu jednotlivců i společností?
 • Jaké možnosti nabízí propojení nástroje ChatGPT s ostatními AI nástroji a plug-iny?
 • Jak může ChatGPT pomoci v generování nápadů, výzkumu trhu, mapování customer journey a tvorbě webových stránek?
 • V čem se liší ChatGPT 4 od starších verzí a vyplatí se do něj investovat? Jaké nejnovější rozšíření se aktuálně objevily a jak je správně používat?
 

Program webináře: 

Blok 1: Úvod a základní principy: První část uvádí publikum do odvětví AI, popisuje její praktickou implementaci do zaběhlé společnosti a představuje možnosti propojení různých AI nástrojů v praxi, včetně praktických ukázek.

Blok 2: Reálné využití: Druhá část se zaměřuje na samotný nástroj ChatGPT, princip fungování a typické využití. Uvádí optimální postup práce s tímto AI nástrojem, představuje zajímavé prompty (zadání) a řešení situací. Dává tipy k používání a blíže se věnuje praktickému využití v rámci analýzy sdělení, vylepšení textů, výzkumu trhu, role play a mnoho dalšího. Dále ukazuje možnosti API integrace, automatizaci a provázanosti s nástroji třetích stran.

Blok 3: Budoucnost ChatGPT: Ve třetí části se zaměříme na case study z prostředí marketingu, konkrétně tvorba kompletní marketingové strategie / kampaně a její realizace v podobě ChatGPT s porovnání s reálnou, již realizovanou kampaní. Zde prezentujeme na reálných případech možnosti sekvenčního zadávání pro optimální a kontinuální výstupy. Věnujeme se generování nápadů, výzkumu trhu, customer journey, tvorbě webových stránek, strategii, video produkci a získávání zpětné vazby. 

Blok 4: Diskuse: Prostor pro otázky, sdílení zkušeností a diskusi nad využitím ChatGPT.   

 

 

Na webináři se dozvíte, jak používat nástroj ChatGPT pro vyšší efektivitu a více inovací v osobním i pracovním životě. Dozvíte se konkrétní tipy a triky, jak z něj vytěžit co nejvíce a optimalizovat tak svůj čas. Z běžného uživatele se stanete někým, kdo umí ovládat i pokročilé funkce, získáte tak konkurenční výhodu a vyšší hodnotu na budoucím trhu práce.


Webinář je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro středně pokročilé. Znalost programování není nutná.


Zdeněk Valut & Alexander Bruna

Přednáší: Zdeněk Valut & Alexander Bruna

Zdeněk Valut je CEO a Alexander Bruna spoluzakladatel společnosti YDEAL.cz, která pomáhá klientům dosáhnout jejich cílů pomocí inovativních marketingových strategií využívající nejmodernější technologie. 

V poslední době se věnují nástrojům umělé inteligence a jejich využití nejen v oblasti marketingu a pomáhají s jejich integrací pro velké i malé klienty z nejrůznějších segmentů. Jejich filozofií je jít do hloubky, detailně analyzovat problém a přicházet s návrhy, které opravdu dávají smysl. Zajímá je kontext a vždy volí dlouhodobá řešení.Akce již proběhla.

Aktuálně vypsané akce

Město Datum Rozsah Téma Obsazeno
Webinář 10.10.2023 2 hod. ZVLÁDÁNÍ STRESU: Jak být vyrovnanější díky mindfulness? Obsazeno: 112/200
Webinář 12.10.2023 2 hod. MIDJOURNEY PRAKTICKY: Jak tvořit grafiku pomocí umělé inteligence? Obsazeno: 102/300
Webinář 15.10.2023 2 hod. PSYCHOLOGIE VYJEDNÁVÁNÍ: Jak úspěšně vyjednávat v osobním i pracovním životě? Obsazeno: 41/200
Webinář 16.10.2023 - 27.11.2023 7x 1,5 hod. AKADEMIE STRÁŽCE DOPAMINU: Jak znovu získat plnou kontrolu nad svou pozorností? Obsazeno: 9/80
Webinář 17.10.2023 2 hod. ASERTIVITA A ODOLNOST VŮČI MANIPULACI: Jak se bránit nátlaku a efektivně si nastavovat hranice? Obsazeno: 11/200
Webinář 22.10.2023 2 hod. OSOBNÍ VIZE: Jak nastartovat svou vnitřní motivaci? Obsazeno: 12/200
Webinář 25.10.2023 - 08.11.2023 3x 3 hod. Akademie JAK SE STÁT MISTREM VYJEDNÁVÁNÍ Obsazeno: 4/20
Webinář 27.10.2023 2 hod. BUDOUCNOST PRÁCE: Jak být efektivnější díky umělé inteligenci? Obsazeno: 13/400
další termíny Webinář
Webinář 29.10.2023 2 hod. EFEKTIVNÍ PLÁNOVÁNÍ: Jak získat klid ve světě chaosu? Obsazeno: 3/200
Webinář 30.10.2023 - 13.11.2023 3x 3 hod. Akademie HODNOTOVÝ LEADERSHIP: Jak lépe motivovat sebe a druhé? Obsazeno: 6/30
Webinář 31.10.2023 2 hod. RADIKÁLNÍ UPŘÍMNOST: Jak sdělovat i přijímat kritiku a přitom zachovat kvalitní vztahy? Obsazeno: 2/200