AI PRO LEPŠÍ JÁ: Jak být díky umělé inteligenci efektivnější v osobním i pracovním životě?
Webinář - 30.03.2023

KDY:
30.03.2023, 19:00 - 21:00
KDE:
Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ:
390 Kč
OBSAZENO:
38/200

Výhody webináře

 • V ceně vstupného dostanete i kompletní záznam dostupný po dobu 30 dní.
 • Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.

Garance spokojenosti

 • V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz do 10 dní od nákupu kurzu.

Jak webinář funguje?

 • V den konání vám do e-mailu pošleme unikátní odkaz, přes který se na webinář připojíte.
 • Připojit se lze přes telefon nebo počítač, není potřeba další technické vybavení.
 • Na 1 registraci je možné připojit pouze 1 zařízení.
Otázky a odpovědi k webinářům

Vnímáte důležitost nástupu umělé inteligence (AI), ale nevíte, jak ji využít ve svůj prospěch? Chcete překonat obavy z neznámého a začít konečně integrovat AI do svého každodenního života dřív, než vám „ujede vlak“? A jak i vaši práci můžete zefektivnit za pomoci AI nástrojů už dnes?

umela-inteligence

 Generováno v AI nástroji DALL:E.

Umělá inteligence má každým dnem větší vliv na fungování každého z nás. Možnosti využití se posouvají mílovými kroky a jsou čím dál tím dostupnější každému, kdo se nebojí učit se něco nového. Znalost a ovládání AI se tak stává nezbytnou dovedností pro osobní růst a úspěch v 21. století, a to jak v práci tak i osobním životě.

Filip Dřímalka, expert na digitální trendy a autor knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě, si pro vás připravil praktický webinář, kde do detailu představí konkrétní využití AI podle pracovních rolí (od asistentských pozic až po šéfy marketingu), oblastí (knowledge, generative AI, copilots – nelekejte se cizích názvů, vše bude vysvětleno) či kategorií (obrázky, text, video a další). Na webináři se dozvíte nejen mnoho informací o fungování AI, ale rovnou si i nástroje budete moci vyzkoušet, a získat tak sebevědomí v jejich používání.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

 • Proč byste se právě teď měli začít zajímat o AI?
 • V jakých odvětvích a na jakých rolích lze AI už nyní použít pro větší efektivitu? 
 • Co byste se měli dozvědět a naučit, abyste mohli AI aktivně využívat? Jaké konkrétní nástroje můžete zařadit do své rutiny?
 • Jsou obavy, že vás AI nahradí v práci relevantní? A jak s těmito obavami pracovat?
 • Jaké jsou nejčastější omyly při práci s AI a jak se jim vyhnout?
 • Jaké jsou etické a bezpečnostní aspekty využívání umělé inteligence a jak je řešit?

Na webináři se dozvíte konkrétní informace a praktické rady, které vám pomohou převést teoretické znalosti o umělé inteligenci do praxe. Naučíte se, jak výrazně zlepšit svoji produktivitu a zjednodušit si práci díky AI nástrojům a jak díky tomu vést efektivnější a spokojenější život.

Filip Dřímalka

Přednáší: Filip Dřímalka

Filip Dřímalka je expert na digitální trendy a jejich zavádění do firem. Založil projekty Digiskills.cz a Digitask.cz, které pomáhají s digitalizací a rozvíjejí digitální dovednosti desítek tisíc lidí v ČR i zahraničí. Své know how nabízí firmám ve formě strategických konzultací pro management firem a programů pro rozvoj manažerů a inovátorů.

Filip vytvořil řadu inovací, které dnes slouží jako základ vzdělávacích a rozvojových programů v českých firmách. Napsal také první českou knihu o digitální transformaci (HOT: Jak uspět v digitálním světě), vede podcast s inovátory HOTCAST a je vítězem LIGS Awards za inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých. V současnosti se věnuje tématu umělé inteligence a aktuálně dokončuje druhou knihu s názvem Budoucnost nepráce. 

Registrujte se


Povinné


Povinné


Povinné


Registrací příjmáte obchodní podmínky.
Informace o zpracování osobních údajů.

Máte otázky?

Odpovědi na časté dotazy

Máte jiný dotaz? Ozvěte se nám.

Gabriela Jírová
gabriela@konec-prokrastinace.cz