VEČER OSOBNÍHO ROZVOJE: DIGIDETOX: Jak zkrotit technologie a udržet svou efektivitu?
Praha - 05.02.2019

KDY:
05.02.2019, 19:30 - 21:30
KDE:
Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha
VSTUPNÉ:
250 Kč
OBSAZENO:
146/150
Zvětšit

Chcete se dozvědět, jak využívat technologie, chytré telefony a sociální sítě ke svému prospěchu, abyste zbytečně neztráceli efektivitu? Nebo byste si rádi udrželi kvalitní spánek v dnešní době světelné? 

5.2. pořádáme v Praze Večer osobního rozvoje - přednášku menšího formátu, kde se můžete potkat s lidmi, kteří se rádi posouvají.

Téma večera:

DIGIDETOX: Jak zkrotit technologie a udržet svou efektivitu? s Matějem Krejčím

Obsah přednášky:

Technologie a chytré telefony nás posouvají v mnohém kupředu. Jejich používání si však občas vybírá svou daň. Jsme stále častěji online, abychom "o nic nepřišli". Sociální sítě a e-maily kontrolujeme častěji než je reálně nutné. Mnohdy si nedokážeme vychutnat dovolenou, protože se nedokážeme odpojit. Výsledkem se pak stává, že neumíme pořádně odpočívat. Jsme zbytečně unavení. Ztrácíme koncentraci a efektivitu. Či nekvalitně spíme. Co s tím můžeme dělat?

Na přednášce se zaměříme na to:

  • Jak efektivně využívat smartphony a sociální sítě?
  • Jak se zbavit nutkání neustále svůj telefon kontrolovat a být na příjmu?
  • Jak zvyšovat svou soustředěnost a naučit se lépe koncentrovat?
  • Jaké jsou tipy a rady pro kvalitnější spánek a regeneraci?

Smyslem přednášky je pomoci účastníkům udržet rovnováhu mezi používáním technologií a zdravou psychikou a efektivitou práce. 

Matěj Krejčí

Přednáší: Matěj Krejčí

Matěj je konzultant a lektor v GrowJOB Institute. Stál u zrodu projektu Konec prokrastinace. Převádí aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie do praxe českých firem a života jednotlivců. Specializuje se na oblasti prokrastinace, zvyšování životní spokojenosti a digidetoxu. Náplní jeho práce jsou především individuální konzultace, vedení workshopů a přednášení v této oblasti. Založil konferenci Svět patří smělým - Liberec.

Reference:

Nestlé, Heineken, ČSOB, Avitech, Membrain, Volkswagen SK, Metro a další.