Akademie JAK SE STÁT MISTREM VYJEDNÁVÁNÍ
Webinář - 15.02.2023 - 01.03.2023

KDY:
15.02.2023 - 01.03.2023, 15:00-18:00
KDE:
Odkudkoliv, Webinář
CENA:
2.900 Kč
OBSAZENO:
10/20

Výhody webináře

 • V ceně vstupného dostanete i kompletní záznam dostupný po 1 rok.
 • Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.

Garance spokojenosti

 • V případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz do 10 dní od nákupu kurzu.

Jak webinář funguje?

 • V den konání vám do e-mailu pošleme unikátní odkaz, přes který se na webinář připojíte.
 • Připojit se lze přes telefon nebo počítač, není potřeba další technické vybavení.
 • Na 1 registraci je možné připojit pouze 1 zařízení.
Otázky a odpovědi k webinářům

Chcete opravdu porozumět psychologii vyjednávání a být si při důležitých jednáních sebou jistí? Chcete úspěšněji vyjednávat s klienty, šéfy, ale i partnery či dětmi? Řešíte kariérní posun v práci a zajímá vás, jak si domluvit lepší podmínky? A jak dosáhnout svého a zároveň zachovat dobré vztahy?

V životě nedostaneme to, co si zasloužíme, ale spíše to, co si vyjednáme. Díky efektivnějšímu vyjednávání pak můžeme snadněji dosáhnout svých cílů. Schopnost přesvědčit ostatní, aby vyměnili to, co mají, za něco, co máme my, je zásadní dovednost pro spokojenější a úspěšnější život. Dovednost vyjednávání se může stát i vaší silnou stránkou, a to díky technikám, které vám pomohou zbavit se nejistoty a získat nad jednáním větší kontrolu.


Akademie předává tréninkovou a praktickou formou klíčové koncepty z vyjednávání a kritického myšlení, které vám pomohou zlepšit výsledky v budoucích jednáních. 
O vyjednávání se nebudeme však jen bavit. Účastníci si vyzkouší 3 tréninkové simulace, kde získají sebe-reflexi na své vyjednávání a dostanou praktické nástroje pro lepší zvládání reálných jednání. Některé simulace budou probíhat v rámci webináře a některé ve volném čase mezi webináři.
 

Na akademii se konkrétně dozvíte

 • Jak se dobře připravit na vyjednávání o termínu či ceně a zlepšit svou vyjednávací pozici (BATNA strategie) před vyjednáváním?
 • Jaké jsou strategie a techniky k vyžadování hodnoty (claiming value) a tvorbě hodnoty (creating value), které můžete využít ve finančních i nefinačních vyjednávání?
 • Jak na vyjednávání koukat z pohledu behaviorální ekonomie a kritického myšlení? Vyzkoušíte si pár jednoduchých metod, které můžete okamžitě použít.
 • Co je to investigativní pojetí vyjednávání? A jak díky němu budete schopni lépe hledat tzv. černé labutě, pochopit rozhodování a zájmy lidí u problému a položek?
 • Jaké existují vyjednávací styly a jak efektivněji vést vyjednávání s lidmi, kteří mají styl vyjednávání jiný či pro vás nekomfortní?

Výukové bloky

 • 15.2.2023, 15:00-18:00, Distributivní vyjednávání (vyžadování hodnoty) a vyjednávání o ceně (+ simulace) 
 • 22.2.2023, 15:00-18:00, Konsensuální vyjednávání, černé labutě a kalibrované otázky (+ simulace)
 • 1.3.2023, 15:00-18:00, Vícepoložkové vyjednávání, vyjednávací styly, morální přerámování a strategie ovlivnění (+ závěrečná simulace)  

 

Na akademii se naučíte praktické techniky, díky kterým se i vy stanete výrazně lepším vyjednavačem – ve všech částech života. Díky těmto metodám získáte více sebedůvěry, kontroly nad situací, naučíte se konkrétní postupy a ve výsledku i schopnost vyjednat si o trochu lepší život.

Pro koho je webinář určený: pro střední manažery, projektové manažery, B2B obchodníky, majitelé firem a další, jejichž úspěch se odvíjí od jejich schopnosti ovlivnit ostatní.

Kde se dají techniky využít: interní vyjednávání s kolegy, obchodní vyjednávání s klienty, manažerské vyjednávání a komunikace, jakékoliv vyjednávání o nákupu či prodeji (např. nemovitosti, nájmu, platu a čemkoliv dalším), vyjednávání v rámci náboru lidí a samozřejmě osobní život.

 

Michal Musil

Školitel: Michal Musil

Michal spolupracuje s GrowJOB Institute přes 10 let. Zakládal pražskou pobočku a obchodní tým. Působil 2 roky jako sales interim manager v reklamní agentuře Attack Promotion, kde měl odpovědnost za rozvoj obchodu a týmu account managerů.

Aktuálně spolupracuje se společností LMC na mezinárodním start-upu Arnold. Je akreditovaným mediátorem a vede kurz o vyjednávání a komunikaci na České zemědělské univerzitě.  Prodej a komunikaci školil ve firmách jako UniCredit Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Zonky, Bonami, CPI, KPMG, Bar který neexistuje a další.

 

Registrujte se


Povinné


Povinné


Povinné


Povinné


Registrací příjmáte obchodní podmínky.
Informace o zpracování osobních údajů.

Máte otázky?

Odpovědi na časté dotazy

Máte jiný dotaz? Ozvěte se nám.

Gabriela Jírová
gabriela@konec-prokrastinace.cz

Dárkový poukaz

Naše školení můžete zakoupit také jako dárek. Darujte příležitost růst.

Objednat dárek