OSOBNÍ HRDOST: Jak získat odvahu žít podle sebe? - Praha - 24.4.2016

KDY: 24.4.2016, 13:00 - 18:00
KDE: Praha, Palác Chicago, Charvátova 58/11
CENA: 1.800 Kč
OBSAZENO: 20/20*

« Další přednášky a workshopy

Pochybujete sami nad sebou, více než byste chtěli? Vidíte spíše své nedostatky, než přednosti? Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra?

Na základě aktuálních výzkumů jsme připravili workshop, jehož cílem je pomoci lidem posilovat takzvanou osobní hrdost. Ta je základem zdravé sebedůvěry, pozitivního vnímání sama sebe a chuti do života. Díky ní člověk dokáže snáze překonávat překážky, je rozhodnější a odvážnější. Osobní hrdost je důležitá k tomu, aby člověk nešel s davem průměrnosti, ale začal žít více podle sebe.

Na workshopu se konkrétně dozvíte:


Workshop je zaměřen prakticky tak, aby si účastníci na místě vypracovali materiály a naučili se používat konkrétní nástroje k dlouhodobému posilování sebevědomí. Vytvoří si základ své složky osobní hrdosti, ke které se mohou vracet a průběžně ji doplňovat. Posílená sebedůvěra je jednou z hlavních složek osobnosti, která ovlivňuje úspěch v práci, kvalitu vztahů a dokonce i zdraví.

Kapacita je již naplněna, ale můžete se přihlásit jako náhradník. V případě, že se uvolní místo, ozveme se vám a prioritně vám ho nabídneme.